STMicroelectronics vacancy search engine

Trainee STM32 / aplikační podpora

Vacancy details

General information

Reference

2024-40186

Job level

080 - Technical Non-Exempt

Position description

Posting title

Regular/Temporary

Temporary

Job description

Hledáme kolegyně/kolegy do našeho rostoucího týmu, který stojí za úspěchem rodiny produktů STM32.

Budete obklopeni nejnovějšími technologiemi a používat nejmodernějsí přístrojové vybavení.

Budete spolupracovat na vývoji zařízení s významými zákazníky z celého světa.

Budete potkávat na trhu výrobky, kterým jste pomohli na svět.

Čeká na Vás příjemné prostředí našich laboratoří v centru Prahy (Florenc) a práce na zajímavých a různorodých projektech.

Náplň práce:

  • hledání nejlepších řešení při vývoji embedded aplikací s mikrokontrokontroléry STM32
  • analýza zákaznických aplikací (HW+SW) a podpora jejich návrhu
  • programování v jazyce C, vývoj a ladění SW
  • práce s HW a měřicími systémy
  • komunikace se zákazníky ze zahraničí a z ČR
  • sledování trendů a vzdělávání se v některých z rozvíjejících se technoligií (Artificial Inteligence, Motor Control, ultra-low-power, USB-C, RTOS, Zephyr, Embedded Graphics …)
  • spolupráce s vývojovými a obchodními týmy

Profile

Požadujeme:

  • studium v oboru elektro
  • základní znalosti elektronických obvodů
  • znalost programovacího jazyka C
  • znalost programování mikrokontrolérů
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni

Výhodou jsou:

  • zkušenosti s vývojem embedded aplikací
  • hlubší znalost některého z mikrokontrolérů a periferií STM32
  • motivace nadále se vzdělávat a růst splolu s námi

Nabízíme:

  • atraktivní platové ohodnocení spolu s nadstandardní řadou firemních benefitů
  • flexibilní úvazek (2-3 dny v týdnu), bereme v potaz potřeby v průběhu akademického roku
  • práci na zajímavých úkolech a krátkodobých projektech
  • příjemné pracovní prostředí v centru Prahy a zázemí nadnárodní společnosti
  • příležitost cestovat do zahraničí, možnost účasti na veletrzích
  • podpora vzdělávání v oboru

Pro více informací a v případě zájmu kontaktujte Janu Fischerovou na jana.fischerova@st.com.

Position location

Job location

Europe, Czech Republic, Prague

Candidate criteria

Education level required

3 - Upper secondary education diploma

Experience level required

Less than 2 years

Languages

English (2- Business fluent)

Requester

Desired start date

01/05/2024